czwartek, 24 grudnia 2015

This Is Christmas Time... {part 2}

Cześć, Najmilsi!

Jak wiadomo, dzisiaj jest Wigilia, Boże Narodzenie.
Postanowiłam wstawić tutaj bardziej świąteczny post. W związku z tym, że to mój drugi post bożonarodzeniowy, postanowiłam dodać mu numerek :)
Dzisiaj króluje zima (przynajmniej na blogu), chociaż w realiach trudno się jej dopatrzyć. Myślę jednak, że obrazki, które dla Was przygotowałam, wprowadzą Was w należyty nastrój, taki, jaki wywołały u mnie w szkole jasełka, które odbyły się we wtorek.
Przyznam, że było to niesamowite przedstawienie, każdemu się podobało, zarówno tym, którzy nie dostali się do angażu w nich, jak i gościom (głównie rodzicom występujących). O dziwo, wyjątkowym gościem na jasełkach był burmistrz Strykowa (większość dzieci z mojej szkoły to strykowianie) a także ksiądz z parafii św. Jakuba Apostoła w Głownie, Stanisław Banach.
Muszę przyznać, że mimo nad podziw słonecznej pogody za oknami szkoły (brakowało nam śniegu, nie powiem...), aktorzy w magiczny wręcz sposób zdołali wprowadzić nas w bożonarodzeniową atmosferę.
W klasach organizowane były osobiste wigilie klasowe – u nas, czyli w zawodówce było na słodko.
Krocząc drogą tradycji, przełamaliśmy się z wychowawcą opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia, spożyliśmy to, co sami przygotowaliśmy, a następnie poszliśmy na jasełka, których przebieg Wam przedstawiłam.
Po jasełkach poszliśmy do klasy po opłatki, aby przełamać je z nauczycielami, burmistrzem i samym Panem Dyrektorem.
Ja (jak to ja ;P) złożyłam najbardziej miłe życzenia, których nikt inny by się nie domyślił; aby nasz Pan Dyrektor miał pod swoją pieczą naszą szkołę przez jak najdłuższy czas...

Nie zwątpię ani na moment, że były to piękne chwile, które już są za nami wszystkimi, pozostając już tylko wspomnieniami, lecz nie da się ukryć, że dla takiego wrażliwca jak ja pozostaną żywe…

A Wy, jak spędziliście ostatnie dnie przed świętami w szkołach?
Czy u Was też planowało się jasełka?
Mam nadzieję, że Wy nie będziecie się bać bałwanów… ;P
  Ten obrazek dedykuję Kamilii :)  Nie mogłam też zapomnieć o elfach :)

Wiem, że być może się diametralnie powtórzę, ale chciałabym Wam życzyć raz jeszcze Wesołych Świąt, pięknego karpia, wymarzonych prezentów, spełnienia marzeń oraz hucznego Sylwestra!A wszystkim blogerom życzę dodatkowo wysokich statystyk, uczciwych Czytelników oraz satysfakcji z tworzenia swojego małego światka w Internecie!