Kenichi Matsuyama

Ta osobowość może nie wyróżnia się zbyt szczególnie, ale zasłużył sobie w 2008 roku na moją sympatię.
Kenichi Matsuyama, japoński model i aktor, zasłynął w mojej pamięci dzięki roli detektywa Ryuzakiego w filmie Death Note, oraz kontynuacji Death Note: Ostatni wpis.
Również w tym filmie zaszczycił mnie tajemniczością swojej postaci i tym samym, skradł mi serce. Polubiłam go od razu, tak samo jak obie części filmu.
Jego pierwszym występem filmowym była rola w Akarui mira w 2003.
Grywa zarówno w filmach, jak i dramach. 
Przyjaźni się z Tatsuyą Fujiwarą, z którym zagrał w fabularnej wersji popularnego anime - Death Note.  Jako Ryuzaki, znany pod pseudonimem L


   
^^ ^.^

1 komentarz:

  1. A ja oglądałam ,,Death Note" film i mangę! We wszystkich wersjach Ryuzaki jest taki tajemniczy mrrr... to lubię xD.

    Maxuka

    OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)