środa, 1 czerwca 2016

Ludzie: Dzieci część druga

Witam, Kochani!

Dziś będzie dość króciutka notka. Tak się składa, że wkraczam wraz z Dziwnym Światem w nowy okres lipiec 2014-czerwiec 2016.
Za miesiąc z hakiem przypadną zatem urodziny bloga, z czego się niezmiernie cieszę.
A Wam pragnę złożyć najszczersze życzenia z okazji Dnia Dziecka; abyście byli pełni zapału w tym, co robicie, abyście nigdy nie tracili motywacji, żeby Wasze blogi nie nawiedzali spamerzy i aby Wasze marzenia się spełniały :)

Mi póki co nic szczególnego się nie marzy (a powinno, bo za tydzień mam urodziny xD). Jednak ja jestem taka zawsze… z głową w chmurach i nic poza tym. Mam własny świat i nikomu nie powinno to zawadzać. Mam własne poglądy i nikt nie powinien się o to czepiać.
Kurczę, w tym ostatnim zdaniu całkiem się utożsamiam z Małą Mi… :)

Ale w przeciwieństwie do niej, nie nienawidzę wszystkiego i wszystkich :D


No a dziś na Dzień Dziecka, myślę że wstawię Wam – tematycznie – obrazki dzieci. Obecnie te obrazki już mi się kończą, ale sami wiecie, że wymyślę z łatwością nową tematykę :)

Zapraszam, zatem!Na dzisiaj niestety nie mam żadnej piosenki tematycznej, ale mogę Was pocieszyć – w następnym poście wstawię dla Was długo wyczekiwany Tag.
W zasadzie pisany jeszcze w maju br., ale postanowiłam, że uzupełnię listę Tagów na blogu. Zwłaszcza, że dość dawno ich nie było…

Taka ciekawostka: wiedzieliście, że Mała Mi jest z narodowości Finką?

Co z tego, że jest ruda, co z tego, że jest złośliwa – założę się, że można w niej wypatrzeć jakieś pozytywy. Nie mogę tego niestety udowodnić, ponieważ sama Muminków zbytnio nie pamiętam, jedynie kilka postaci na krzyż.
Mimo wszystko, Mała Mi wybiła się sławą – znacie chyba te osławione koszulki z jej wizerunkiem?
No właśnie.

Co więcej, ta postać osławiła modę na buty glany, które uwielbiam, i które z pewnością sobie kupię na jesień :)

No i co?
Miało być króciutko, milutko i zwięźle, i co?
Łajka, ty to jak się rozpiszesz, to połamane palce Ci nie pomogą…

Obiecuję, że wkrótce urozmaicę blog i dodam więcej postów, jak czas mi pozwoli. Muszę się szykować na jutrzejsze praktyki więc…

sorry, memory, ale wychodzę xP


Do następnego posta, Kochani!