niedziela, 21 lutego 2016

Star Wars Art's część czwarta (mocno spóźniona, ale co tam...)

Cześć, Kochani!
Postanowiłam na poważnie wrócić do tematyki Star Wars Art's na blogu - tym bardziej że już dwa miesiące upłynęły od premiery Przebudzenia Mocy.

No, ale nic. Krótko mówiąc, mam obrazki i jak zazwyczaj niewielkie urozmaicenie – ciężko mi było odszukiwać poszczególne postacie i je wydzielać. Ale przynajmniej w tej odsłonie wydzielę Chewbaccę, Palpatine'a i Lando Carlissiana.
Chyba nie tak źle, prawda?

Na początek coś mieszanego: niezwykle trudno mi było wydzielać postacie, więc tym lepiej że naszykowałam sobie foldery z obrazkami już zawczasu.

Zapraszam do oglądania!


Poniżej Chewbacca; jest to przedstawiciel rasy Wookiee z planety Kashyyk. Rasa ta charakteryzuje się owłosionym ciałem, w tym także twarzą.
Chewie jest członkiem załogi Sokoła Millenium w tym także jego pilotem. Przyjaźni się z Hanem Solo.


  Rasa ta nie potrafi mówić w języku Basic, czyli języku zrozumiałym dla ludzi.Palpatine:

Na planecie Naboo pełni rolę senatora. W tajemnicy jednak przed mieszkańcami Republiki nosi imię Darth Sidiousa, znanego wśród Mrocznych Jedi jako mistrz. Poznajemy go już w Mrocznym Widmie, gdzie snuje niecne plany wraz z wicekrólem (Nute Gunrayem). Również w Mrocznym Widmie poznajemy jego ucznia, Zabraka, Darth Maula (wpis z rasami kosmitów w tym miejscu), który ginie z ręki ucznia Qui-Gona, Obi-Wana.

Poniżej, Lando Carlissian:


 W filmie grany jest przez Billy'ego D. Wiliamsa.


Aby urozmaicić ten post czytałam o kolejnych postaciach z kolejnych epizodów jak Imperium atakuje, Powrót Jedi, czy Zemsta Sithów.

Jak znajdę czas i motywację, będzie kolejna część Star Wars Art's, tym razem z moimi wrażeniami po Ataku Klonów.
Ale obawiam się, że nie będzie to niestety notka, która wystąpi zaraz po tej, którą obecnie czytacie.
Mimo to, nie traćcie nadziei, kiedyś będzie na pewno ;D.

Do zobaczyska ^.^ Trzymajcie się ciepło!