Seria Rozpisek: Twórcy Historii Fantasy {Spis odcinków}

Seria niniejsza powstała na blogu 20 marca 2016.

Jest to seria rozpiski, w której opisuję możliwie jak najdokładniej wpływy różnych artystów (aktorów, kompozytorów, reżyserów) na rozwój świata fantasy i fantastyki naukowej (filmy, książki, muzyka).


Każdy z artystów opisywany w serii jest przeze mnie wysoko ceniony, dlatego może się zdarzyć, że będę Wam polecała ich dzieła, lub dzieła z ich udziałem, np. jeśli piszę o jakimś aktorze lub reżyserze, polecę film z jego wpływem.

Odcinek 1 – Jonathan Tolkien

Odcinek 2 - Tim Burton

Odcinek 3 - Neal Stephenson

Odcinek 4 - Scott McNeil

Odcinek 5 - Johnny Depp

Odcinek 6 -

Odcinek 7 -
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)