Erika Toda

Ta japońska aktorka zdobyła moje zaufanie (czyt. sympatię) w tym samym czasie co pan Matsuyama, chyba z tego względu, że oboje zagrali w tym samym filmie – Death Note.
Jej młody wiek i wielki talent pozwolił mi ją polubić, chociaż, jak już się pewnie przekonaliście, wiek nie gra tu jakiejś znaczącej roli.
Ona sama, czyli Erika, znana jest z ról drugoplanowych, chociaż w jednym z filmów zagrała główną. Jej wyróżniający się styl grania wśród japońskich twórców można zauważyć oglądając właśnie Death Note.
Podoba mi się jej styl ubioru i naturalność – prawie zawsze ma delikatny, nie rzucający się w oczy makijaż.  Czy tylko mi to przypomina dziewczynę z anime ^^?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)