piątek, 15 sierpnia 2014

Mądra decyzja - kontynuacja blogowej działalności i pierwsza część Motyli

Witajcie!

Przerwa była mi bardzo potrzebna. 
Nieważne, czy przerwa trwa kilka godzin, czy dni… 
Taka przerwa pozwala zastanowić się nad przyszłością bloga i rozwijaniem Archiwum, które, mam nadzieję, Komentujący przeglądają i wstawiają komentarze. 
Nie powinniście żałować, że to robicie, bo ja sama na blogach, które lubię komentuję zazwyczaj więcej niż jedną notkę. I chciałabym, żebyście Wy też tak robili. Pomóżcie mi kontynuować działalność bloga, a ja z pewnością pomogę Waszym blogom… 

Zdecydowałam, że jednak nie usunę bloga. 
Będę go dla Was prowadziła dalej, pod nowym, bardziej dostępnym adresem. Zmieniłam też tło bloga, aby współgrał z adresem, ale tematyki bloga nie zmieniam. Może, jak najdzie mnie jakiś fajny pomysł, to go czymś urozmaicę...
 
A dzisiaj, coś nowego. 
Oczywiście, dalsze części wcześniejszych tematyk też będą ;). 

Na dzisiaj są motyle. 

   Niczym ulatujące marzenie...

I na koniec - mała niespodzianka ;)

To już wszystko. Mam nadzieję, że się podobało. 
Starałam się dobrać ich w miarę jak najwięcej :) 
Komentujcie, a ja odezwę się z pewnością!
4 komentarze:

 1. Mi się najbardziej podoba obrazek z króliczkiem, ale wszystkie sa sliczne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się podoba, a Twój blog też jest ciekawy ;)

   Usuń
 2. Bardzo ci dziękuję, że go odwiedzasz :) Przepraszam jakbym nie komentowała każdej notki, ale myslę, że ważniejsze jest to, iż je naprawdę czytam i jak juz piszę komentarze to szczere i prosto z serca. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. No, powiem szczerze, że ciekawa galeria.

  OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)