niedziela, 12 kwietnia 2015

Magiczne Konie część druga

Cześć Wam, moje mordki!

Powracam do Was po przerwie.
Jak mogłam się domyśleć, dzień wczorajszy był dla mnie dosyć długi. Na szczęście jutro będę mogła się wyspać. Wiem, dziwna to szkoła, skoro poniedziałki są wolne...
Ale to w końcu szkoła dla dorosłych, w większej sferze szkoła dla pracujących, chcących zdobyć wykształcenie wyższe. 
W dniach, kiedy nie mam szkoły mam czas na naukę w domu i pomoc domową. Na najbliższą przyszłość nie myślałam jeszcze o pracy... wolę póki co uczyć się dalej, ale do matury mam prawo nie przystępować.
Jestem osobą dosyć nerwową i miewam napady silnego stresu przed każdego rodzaju egzaminami.
Miewałam tak też przed sprawdzianami w gimnazjum, ale jakoś zdałam, jedynie z przedmiotów ścisłych miałam niższe oceny w granicach trójki, za to język polski, angielski, biologia, historia – poszło jak z płatka.
Rodzice nie wymagają ode mnie dużo co do ocen – nie każdy musi być ze wszystkiego orłem.

Wracając do głównego tematu:
Postanowiłam zrealizować kolejne zamówienie na obrazki.
Będzie to, zapowiadana już zresztą, druga część koni.A co tam u mnie?
Przez większość bieżącego tygodnia miałam ogromną fazę na Queen (choroba zwana queenomanią pospolitą - w niektórych przypadkach niezwykle groźna i nieuleczalna) i non stop słuchałam Freddie'go...
Wiem, dla niektórych Mercury był scenicznym wariatem, ale dla mnie był kimś więcej – artystą, posiadającym swój własny, niepowtarzalny styl i bez niego Queen to nie Queen...


Na koniec, coś dla śmichu ;P


OK., na dziś kończę.
Proszę o wyrozumiałe komentarze. Zapraszam też na mój drugi blog i serdecznie dziękuję za Wasze dotychczasowe komentarze ;* ;*
Buziolki ^^
2 komentarze:

 1. Śliczne konie :)
  zuziolandia1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne te konie :)
  I ta Mona Lisa w nowszej wersji hehe
  Dzięki za odwiedziny i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)