wtorek, 3 stycznia 2017

Niedźwiedzie

Oto i ja!

Naprawdę rzadko zdarza mi się wyłuskać dwa posty jednego dnia. Jest to zjawiskiem wyjątkowy, rzadkim, ale się zdarza.
Tak więc budzę się ze ,,snu zimowego” i biorę się do pracy.
Jest to idealny okres na wstawianie postów – niezbyt często, ale zawsze, żeby utrzymać aktywność.

Odkąd utworzyłam nowego bloga, muszę zważać na to, żeby stale ,,odkurzać umysł” z niepotrzebnych rzeczy, stale przeglądać prasę w poszukiwaniu pomysłów.
A tak się składa, że tutaj też zamierzam ,,odświeżyć myśli”.
Temat grafik wybrałam dość odświeżający, jak myślę, gdyż musiałam się zadowolić tym, co mam – normalnie byłoby to coś z serii ,,Pory Roku w Fantastyce”, lecz obrazki z tej tematyki mi się wyczerpały.

Więc, niech będą… niedźwiedzie.
Może dla niektórych mało ambitny temat – przecież mogę wstawić inne leśne zwierzęta, czy nawet mitologiczne stwory, ale, na tą chwilę, nie mam na nie po prostu głowy.

Moje postanowienie noworoczne miało brzmieć: ,,Więcej czasu na bloga”, ale wiadomo, że jest to zagadnienie dość dyskusyjne.
Obiecuję zatem sobie, że w miarę możliwości będę robiła to, co sprawia mi przyjemność.

Przedstawiam galerię:


Dziwnym zbiegiem okoliczności, piszę średnio połowę normalnego dnia, nie licząc przerw na posiłki, sprzątanie czy spacery z psami.

Ostatnio czas przed komputerem mocno mi się ukrócił, a to dlatego, że nie chcę już tak często przed nim przesiadywać – zajęłam się czytaniem i pisaniem, a także obmyślaniem postów na bloga.
Z pewnością na tym moje blogowe życie się nie kończy, więc cierpliwości Kochani!

Pozdrawiam cieplutko!


2 komentarze:

 1. Ostatni jest słodziutki, ale jak się domyślasz, moje serce skradł piąty - z wiadomych powodów *.*
  I nie chcę być nachalna, ale przypominam o mojej prośbie/pomyśle na posta z wiadomości mailowej - ondyny, salamandry, gnomy, sylfy i błędne ogniki ;) jak tylko będziesz miała czas ^^
  Obyś miło spędziła rok :D
  Iza

  OdpowiedzUsuń
 2. Niektóre niedźwiadki wyglądają słodko, a ta czwarta grafika dość oryginalna, na pierwszy rzut oka nie wygląda na misia :) dzięki za odwiedziny u mnie, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)