sobota, 23 grudnia 2017

Życzenia Bożonarodzeniowo-Noworoczne ^-^

Najukochańsi Czytelnicy!

Życzę Wam – blogerom i nie tylko – aby te Święta były dla Was wyjątkowe pod każdym względem. Życzę Wam z całego serca spełnienia najpiękniejszych marzeń, nawet tych, których nie zdołaliście zdradzić Mikołajowi ;)
Życzę Wam wesołych, zdrowych, rodzinnych Świąt, pełnych pięknych chwil i magii, oraz – przede wszystkim – rodzinnego ciepła.


 
Życzę Wam, Kochani, aby nadchodzący Nowy Rok – według kalendarza chińskiego, Rok Psa 

(一年的狗 [Yi Nian de Gou]) 

– był dla Was okresem spełnienia wszystkich Waszych dążeń ^-^
 


4 komentarze:

 1. Przychodzę tutaj spóźniona, ale i tak dziękuję za życzenia :D Za to ja życzę Ci, aby 2018 rok przyniósł Ci wiele wspaniałych chwil i byś rozwijała wszystkie swoje pasje i zainteresowania!
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Bój się :P w 2018 roku mam zamiar ogarnąć blogi, które obserwuje :P i zacząć je w praktyce obserwować :P także :P zapisuję Cię na poniedziałek. Ja wiem, że nie kumasz, ale może później to wyjaśnię na blogu czy coś :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem po raz kolejny w poniedziałek tak jak obiecałam :P i tak - wyjaśnie to na osobnym wpisie u siebie na blogu o co chodzi :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzecie odwiedziny, a Ty nadal nie napisałaś nic nowego :P

  OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)