środa, 14 stycznia 2015

World Of Graphic Arts {#2}: Aurora Wings część druga

Witam wszystkich!

Dzisiaj trochę prac fantasy, a więc decyzja padła na Aurorę Wings, której część pierwszą opublikowałam trochę dawno. Link do pierwszej części znajdziecie W TYM MIEJSCU.
Tak jak pisałam w poprzedniej części, prace tej artystki znalazłam w Runecie. Były swoją drogą interesujące. Aż pewnego dnia zaczęłam szukać więcej i... mam to, co dla Was organizuję. Niestety i tym razem nie udało mi się znaleźć o niej informacji, ani zdjęć, za co z góry przepraszam. 
Myślę, że galeria przypadnie Wam do gustu. Oto ona:

Tak jak pisałam w pierwszej części, styl prac ograniczał się głównie do tzw. przeze mnie azjatyki (wiem, słowo to nie występuje w języku polskim), ale później odkryłam kilka innych ciekawych zestawień tematycznych. 
Więcej na ten temat w następnych odsłonach. 
No więc, pożegnałabym się już z Wami, ale na miłe zakończenie pioseneczka z mojego świata muzycznego:Wiem, może wydawać się dziwne... Ale mnie czasami kręcą takie dziwne rzeczy. 
Dla informacji, podkreślam, że zespół pochodzi z Islandii, a jej nazwa oznacza tyle co Róża Zwycięstwa
Z całego albumu pt. Von (pol. Nadzieja) tylko ten naprawdę mi się podoba.
Idealny do relaksacji...

No to by było na tyle. Trzymajcie się i nie dawajcie się (zwieść)!

3 komentarze:

 1. Jejkuuu, ale świetne! :)
  pozdrawiam!
  http://nada--blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne. Wszystko takie delikatne. :)

  http://r-rock-zone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak patrzylam na te obrazki, zdawalo mi sie ze postacie zaraz sie porusza :) cudne
  Izuus

  OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)