środa, 8 lipca 2015

Czarodziejskie (Magiczne) Wilki część trzecia

Cześć!

Wiem, że ostatnimi czasy zaszalałam, i dodałam na bloga trochę więcej niż zwykle, mimo to cieszę się, że moja wena pisarska wraca i mogę zestawić tu kolejne, świeżo zebrane arty.
Aby być na bieżąco przeglądam przed napisaniem posta ich listę w Pulpicie nawigacyjnym, aby się wywiedzieć, czy dana tematyka jest pierwszy raz, czy musi być numerowana od dwójki.
Nie numeruję pierwszej części (obojętnie jakiej) tematyki, bo nie widzę w tym sensu – i tak widać, że coś jest pierwsze.

No więc, jakby nie było, dzisiaj będą wilki. Tematyka ta stale się powtarzała na innych blogach, na których ja za młodu urzędowałam jako komentująca, więc i ja ją przejmę. 
Ale, oczywiście obrazki są mojego autorstwa, to znaczy, nie skopiowane z tych blogów.

No więc, daję Wam wilczki:


Ten mi jakoś tak przypomina Srebrnego ;P
Ta wilcza rodzinka jest rozkoszna *.*


The best friends ;*

Tak sobie patrzyłam w listę piosenek wstawionych na bloga i dotarło do mnie, że długo nic nie było do posłuchania.
Staram się wyszukać do notek piosenki – w miarę możliwości – tematyczne.
Wszystkie te piosenki są ze mną od długiego czasu.

ICED EARTH – WOLF


Moim zdaniem jednak ,,Dragon's Child” lepsze…
Ale cóż, miało być tematycznie.
Jak dla mnie, ta nuta jest odrobinę za ciężka, jak na lato, ale cóż...

Jak coś, macie tu jeszcze jedną:

A-HA – CRY WOLFJak Wam wpada w gusta?
Starałam się wyszukać te, najbardziej pasujące do posta, a jak zauważyliście, mój świat muzyczny jest szeroki. Jedyne co, to nie zauważycie tutaj disco polo, bo nie uznaję tego gatunku w swojej muzycznej kartotece, ale pewnie dlatego, że jest ze mnie rockowe Szczurzysko, haha ;D
Zapraszam do otwartej dyskusji ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)