sobota, 12 września 2015

Elfy część trzecia

Hej!

Zgodnie z obietnicą, wstawiam kolejny post.
Obecny opatrzony jest numerem sto dwudziestym.
Postanowiłam tutaj wstawić trzecią część elfów.


Sądzę, że ta notka nie jest taka zła.
Większość elfów pochodzi z Runetu.
Śmiało piszcie, które się podobają i dlaczego :)

Ze spraw luźniejszych, ostatnio zasłuchuję się w The Sojourners :)
Już nie dlatego, że współpracowali z Jimem Byrnesem (repertuar muzyczny panów jest bardzo podobny), ale dlatego, że ich muzyka jest lekka i przyjemna dla ucha. 

Muszę przyznać, że album Sing And Never Get Tired z 2013 roku (którego i tak niestety nie mam w całości) prześwieca się nad wyraz dobrze – szczególnie lubię utwór Ezekiel (który wygrzebać można z mp3freex.com), ale pomimo starań, nie mogę go tutaj wstawić, gdyż nie ma go na YouTube :/.


Wygląda na to, że to będzie na tyle :), ale mam nadzieję, że posty, które do tej pory powstały, podobają się Wam :)
Już za niedługi czas na nowy post!

5 komentarzy:

 1. Nigdy nie przepadałam za elfami, przeważnie wydaje mi się, że istniają dzisiaj tylko po to, żeby rysownicy mogli porysować sobie epicko piękne, roznegliżowane babki :P Ten na ostatnim rysunku jest narysowany w całkiem fajnym stylu, lubię takie mangowe włosy, i dlatego ma u mnie plusa, pozostałe raczej minusa :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starałam się wybrać te najbardziej skromne, o co w dzisiejszej grafice trudno :P. Ale myślę, że nie jest tak źle. Mi się podoba pierwszy ze względu na oczy i włosy, drugi ze względu na skromność tej elficy, rudowłosa elfka, białowłose elfczę pod Legolasem z Runetu (:P), sam Legolas i ostatni. Pozostałe wybrałam na szybkiego, bo obrazków mi było mało :P

   Usuń
 2. Elfy są chyba najbardziej rozpoznawalnym znakiem fantastyki :D. Uwielbiam je. A najbardziej podoba mi się szósty- dlaczego? Hmm...pewnie dlatego, że przypomina mi Legolasa, za którym przepadam :D. Pozdrawiam :) /Claudie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może Legolas mi się trafi w następnej elfiej notce? ;P

   Usuń
 3. Rudowłosa przebija wszystko!!! :D Z tymi liscmi we wlosach.. :3

  OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)