piątek, 11 września 2015

World Of Graphic Arts {#10}: Aurora Wings część piąta

Witam ponownie!

Po wytłumaczeniu się ze znacznej nieobecności wstawiam tutaj post z grafiką artystyczną.
Mam nadzieję, że posty, które pojawiały się do tej chwili nie były nudne.
Dzisiaj mam zaszczyt przedstawić już piątą odsłonę grafik autorstwa Aurory Wings.
Mam nadzieję, że w tej notce każdy znajdzie coś dla siebie.

Miłego odbioru!


Zauważyłam, że bardzo zaniedbałam oglądanie filmów, ale przysięgam to nadrobić. Planuję zapolować w necie na komedię Nasza niania jest agentem i mam nadzieję, że owa trafi mi się na lektora :)
Spodziewajcie się całkiem totalnego odświeżenia bloga w postaci nowych notek. Jak należycie odpocznę w ten weekend, znowu coś będzie na jutro, lub niedzielę :)
Macie pełne prawo przeglądać, czytać i komentować starsze posty :)
Buziole :* :* i pozdrówka ;) ;)1 komentarz:

  1. Obrazki intrygujące, choć trochę nie w moim stylu :) Mimo tego pierwszy i drugi bardzo przypadły mi do gustu- mają w sobie jakiś...smutek, czy nie wiem, jak to nazwać :) Przynajmniej ten pierwszy. Pozdrawiam ;) /Claudie

    OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)