sobota, 10 października 2015

Czarodzieje, Magowie

Cześć!

Dotarło do mnie, że trochę nie pisałam na blogu.
Cóż, zdarza się, jak praktyki wciągną Cię bez reszty…
Ostatnio (czyli w ostatni piątek) spędziłam cały dzień na pakowaniu pierników do sprzedaży – dość lekka robota dla tych, którzy mają mocny kręgosłup i wytrzymałe nogi.
Może nie mam kondycji sportsmenki, jednak nogi trochę mnie bolały od stania nad kolejnymi porcjami pierników – były to oczywiście pierniki na święta.
Na którymś blogu w zeszłym roku czytałam, że wszelkie ozdoby świąteczne pojawiają się w sprzedaży w listopadzie.
W sumie to nie ma sensu wałkować tego tematu.
Świrnięty marketing…
Dzisiaj chciałam Wam wstawić coś szybkiego, a zarazem ciekawego.
Postanowiłam, że tematem tego postu będą magicy i czarodzieje.

Jak dotąd ich nie było na blogu.
Zapraszam do oglądania! Jak widać, nie zapomniałam o nowych tematach, ale oczywiście kontynuacje też będą – wszystko dla Was :* ;*
Ten jest dość prędki, ale za to konkretny – tak mi się wydaje :)

Co o nim sądzicie?


2 komentarze:

  1. O, trafiłaś w dziesiątkę, jeśli chodzi o moje upodobania :D Mam nadzieję, że pojawią się tu kiedyś kolejne części tej serii ^^ Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wolę wiedźmy :P Lubię te brzydkie, wredne babsztyle, myślę że lepiej czułabym się w ich towarzystwie... Czarownice są zawsze tak wyidealizowane jeżeli chodzi o wygląd. Na szczęście czarodzieje już nie...

    OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)