niedziela, 4 października 2015

World Of Graphic Arts {#11}: Angela Rizza

Cześć!

Postanowiłam po galerii elfickiej wstawić jakąś nowość z serii Graphic's World. Muszę przyznać, że trochę zaniedbałam tą serię, tak samo Artist's World.
Jak można się było domyśleć po niedzielnych tradycjach mojej rodziny (jaką jest wspólny spacer z psami i gorący rosół na obiad ;P), wszystko to się odbyło bez żadnych komplikacji.
Jeśli chodzi o dzisiejszą notkę, jest ona kontynuacją Graphic's World.
Tak jak w poprzednich notkach, obejmuje ona artystów-graficiarzy.

Dzisiaj zupełnie nowa osóbka w tej serii, a mianowicie Angela Rizza, o której dowiedziałam się przez czysty przypadek ;P
Muszę przyznać, że większość jej prac (przynajmniej w tej części) wywodzi się z mocnej inspiracji znanych książek, takich jak Harry Potter czy Władca Pierścieni.
O samej artystce wiadomo mi niewiele, ale za to znalazłam jej zdjęcie, i to jest dużym plusem.

Angela Rizza w swoich pracach bardzo często inspiruje się baśniami, przez co ma u mnie duży plus.
Zresztą, prace jej strasznie mi się podobają, i wstyd by było ich tu nie wstawić.
Tak więc, zaprezentuję Wam galerię z jej prackami :)

Poniżej, prezentacja grafik:


Inspiracje ze znanych produkcji:

1) Harry Potter

2) Królewna Śnieżka

3) Złoty Kompas
Jeśli mam być szczera, film oglądałam dość dawno, ale mogę go Wam polecić :)

 
Przepraszam, że Harry'ego jest więcej niż pozostałych, ale jakoś tak ta tematyka, jak mi się zdaje, przeważa nad pozostałymi. Zobaczymy za to, jak sprawa się ułoży z drugą częścią.

Mam nadzieję, że galeria Wam się podobała.
Jeśli macie chęć polecajcie blog :)

Pozdrawiam ciepło :* :*

2 komentarze:

  1. Ależ ta kobieta cudne prace tworzy! Są mega inspirujące. W wolnej chwili obejrzę film, bo uwielbiam taką tematykę i wydaje się bardzo ciekawy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ma kobieta wyobraźnię...i to jaką. I w dodatku talent. Kocham HP, więc jeszcze bardziej ją cenię za to, że zainspirowała się tą cudowną serią :) Też bym chciała umieć tak rysować...niestety, mój talent plastyczny jest równy zeru, tak mi się przynajmniej wydaje :D. Pozdrawiam! /Claudie

    OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)