czwartek, 29 października 2015

Duchy

Cześć, kochani!

Z wiadomej okazji zbliżającego się święta Helloween, chciałam dodać na bloga coś tematycznego.
Oczywiście na tego typu okazje mam zachowaną niejedną tematykę graficzną.
Sama z siebie akceptuję to amerykańskie święto, chociażby dlatego, że współgra z wkrótce następującymi Zaduszkami.
Tak więc, postanowienie moje padło na duchy – jak klasyka, to klasyka :)

Ja już wczoraj wybrałam się na cmentarz, ale oczywiście na początku listopada wybiorę się znowu, aby dołożyć mojemu dziadkowi kwiatów.
Chciałam ku tej okazji napisać wiersz, ale jakoś Panna Wena nie chce ze mną współpracować – może nie widzi się jej pomaganie mi w tworzeniu melancholijnej poezji?
Po części jednak ją rozumiem.

Jak zwykle, czekam na Wasze komentarze i pozdrawiam ciepło, bo niebawem może się znacznie oziębić :* ;*

Życzę zdrowia :)

4 komentarze:

 1. O, Duchy to bardzo inspirujące istoty, zwłaszcza w tym czasie. Najbardziej przypadł mi do gustu obrazek pierwszy, bo ten duch jest taki jakby wyłaniający się z innego świata. Super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Co prawda nie obchodzę tego święta ale muszę przyznać, że te obrazki bardzo przypadły mi do gustu :) Najbardziej podobają mi się trzeci i czwarty :)
  Pozdrawiam
  http://mylittlebigreviews.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako ze mieszkam w UK, a jutro jest parada, mam to swieto "zaraz za domem" xD Jest niesamowicie, wszedzie przebierancy i to nie tylko dzieci ale tez dorosli! *-* Sama mam zamiar przebrac sie na jutro!! :D
  Co do obrazkow- cudowne ** Najbardziej podobaja mi sie wszystkie kobiety w bieli - powiedzmy ze wlasnie tak wyobrazam sobie duchy :)
  Pozdrawiam cieplo ^^
  Iza

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł na galerię! Duchy idealnie pasują do tej okazji :) A najbardziej chyba podoba mi się pierwszy obrazek- jest taki tajemniczy :) /Claudie

  OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)