niedziela, 20 marca 2016

Sprawy osobiste Dziwnego Świata (Official Note #24): Seria ,,Twórcy Historii Fantasy” - wprowadzenie nowej serii postów

Cześć, Kochani!

Wpadam do Was z małą informacją, a właściwie nowiną dotyczącą bloga.

Otóż, jakiś czas temu wpadłam na pomysł, aby realizować tu oprócz serii blogerskiej i przemyśleń serię tzw. rozpiski.
Seria, jak wskazuje nazwa, będzie dotyczyła rozmaitych artystów – pisarzy, kompozytorów, ale przede wszystkim aktorów – którzy przyczynili się do rozwoju gatunku fantasy i science fiction.

Przekonacie się zatem, że lubię nie tylko tych artystów, których opisuję w kategoriach Dziwnego Świata.
Seria ta, tak samo jak ,,Dziwny Świat Uczuć i Myśli” będzie miała swoją okładkę i opis, do którego bloga należy.Jeszcze nie wiem, jaka będzie częstotliwość tych postów, ale sądzę, że będzie raczej pokrywała się z ,,zwyczajnymi postami” tj. typowo graficznymi (postacie z mitologii, fantastyki i dzieła artystów – wiecie, o jakie posty chodzi :)).

  
Cóż, pozostaje mi wierzyć, że seria przypadnie Wam do gustu i że z chęcią podzielicie się swoimi przypuszczeniami/wrażeniami.
Może też przy ewentualnej notce o jakimś aktorze polecę Wam film z jego udziałem?

Czas pokaże :)1 komentarz:

  1. Jestem bardzo ciekawa tej serii. Jeśli chodzi o fantastykę to kocham, ale mam braki w znajomości nazwisk i osiągnięć danych ludzi, w szczególności właśnie aktorów. Kojarzę tych co popularniejszych, ale i tak...
    Pozdro.
    http://dziennikidestiny.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)