sobota, 5 marca 2016

Syreny część druga

Witam, Kochani!

Wracam na bloga z satysfakcją.
Tak więc, chciałabym dla Was wstawić kolejną notkę marcową.
Myślę, że tym razem wstawię dwie notki z obrazkami.
Niniejsza zawiera syreny.
Syreny są stworzeniami wywodzącymi się z mitologii greckiej.
Wcześniej pisałam o nich w tym poście.
Miłego odbioru!
4 komentarze:

 1. Hejo, zawsze jak wchodzę na twój blog od razu mam inspirację co narysować. Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne syreny!
  O, własnie mi się przypomniało coś ciekawego na temat syren! Czytając na studiach książce o kręgowcach okazało się, że syreny istniały naprawdę! A raczej były to po prostu stworzenia, które się tak nazywały, bo z wyglądu przypominały raczej fokę albo morsa. Odkryli te stworzenia w XVII wieku a ludzkości wystarczyło zaledwie 27 lat, żeby wszystkie wymordować...
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Od zawsze interesowały mnie te stworzenia- chociaż w dzieciństwie przejawiało się to głównie fascynacją serialem H2O wystarczy kropla :P. Ale do dziś gdzieś tam to moje zainteresowanie zostało /Klaudia

  OdpowiedzUsuń
 4. A i mnie się przypomniała podstawówka i H2O :) Ciekawe kto miał taką wyobraźnie i sprawił, że tak się zakorzeniły w różnych mitologiach i kulturach, aż do dzisiaj. Raczej się nigdy za bardzo w tą tematykę później nie zagłębiałam, ale jest sentyment.
  Pozdro.
  http://dziennikidestiny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)