środa, 23 marca 2016

Życzonka dla Was :)

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy chciałabym życzyć ja – Stwórczyni Dziwnego Świata – Wam – moim Czytelnikom – jak najwięcej zdrowia, słońca w sercu i za oknem, rodzinnego radowania się, smacznego jajka, wesołego zająca, puszystego kurczaczka i słodkiego baranka, a także przemoczonego dynguska :)


2 komentarze:

  1. I dla Ciebie wszystkiego dobrego. Przede wszystkim zdrowych spokojnych i radosnych świąt. A kicajec niech nie oszczędza 😊

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo Pani dziękuję :)

      Usuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)