poniedziałek, 9 stycznia 2017

Rusałki & Syreny

Cześć, Kochani!

W końcu się obudziłam i wstawiłam coś na Twórczość, więc, kto chętny, zapraszam!

Tutaj też zamierzam co nieco wstawić. Dość długo czekałam na przypływ weny, a tak się składa, że dzisiaj Dziwny Świat posuwa się do przodu. Twórczość musi poczekać nieco na swoją kolej.

Dzisiaj postanowiłam wstawić obrazki rusałek i syren – takie, jakie akurat złapałam na Runecie. Mam w zanadrzu jeszcze jedną część syren. Wstawiałam je w innym okresie.

Zapraszam na dzisiejszą notkę!
Pozwólcie, że podlinkuję kilka piosenek, które mi chodzą po głowie…

WU BAI & CHINA BLUE – BEI KONG
Nawet nie wiecie, jak się cieszyłam z nowego albumu mojego ulubionego zespołu z chińskiego Tajwanu ^.^
Co prawda, nie cały album przypadł mi do gustu, jednak są pewne kawałki które podbiły moje serducho. Mam już w sumie 58 piosenek z ich repertuaru. Tak się zatraciłam, że już zaczynałam się zastanawiać, czy w poprzednim życiu byłam Chinką, która jako pierwsza kupiła sobie bilety na ich koncert…


Więcej utworów tego zespołu znajdziecie oczywiście w playliście Twórczości ^.^
Zapraszam także tam w wolnej chwili (wstawiłam świeży post ~.^)
Mam nadzieję, że będziecie na bieżąco.
Do następnego wpisu, zatem!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)