sobota, 17 listopada 2018

Magiczne Koty część trzecia

Oto i kolejny obiecany wpis ;)

Jeśli jest tutaj jakiś miłośnik mruczków, nie zawiedzie się ;P
Zapraszam do oglądania!

 
Tradycyjnie, zachęcam do komentowania i pisania, czy jest jeszcze coś, co mogłabym wstawić. Kontynuację, czy coś nowego? ;)


3 komentarze:

 1. Hej, hej!
  Zapamiętałam adres Twojego bloga z czasów, gdy pisałam bloga z koleżanką. Eh, wspomnienia..
  Czy Ty nie pisałaś kiedyś opowiadania science fiction na innym blogu?
  (Abstrahując już zupełnie: czy ja tu już nie komentowałam?)

  Jako kociara muszę dać łapkę w górę dla treści notki. Te koty są takie majestatyczne i mają hipnotyzujące spojrzenia (szczególnie ten ostatni - przewierca się przez twą duszę).

  Co do propozycji: co powiedziałabyś o papugach?

  Standardowo, zapraszam do siebie. <:

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem przekonany, że mój kot jest magiczny bo nagle nie wiem skąd pojawia się obok mnie. Zresztą także staram się, aby był on bardzo zadbany dlatego czasami trzeba się na kociaku skupić. Ja kupiłem furminator https://sklep.germapol.pl/pl/furminatory-dla-kota.html i raz na jakiś czas mojego kota wyczesuję.

  OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)