poniedziałek, 9 marca 2015

World Of Art {#3}: Paul Morstad część druga

Hej!

Już napisałam kolejną pracę kontrolną.
Cieszę ja się, że mam już to za sobą. Okazało się, że kolejny wypad na wykłady mam 28 lutego... Większość lekcji mamy z wychowawczynią, a jej nie będzie (wykłady miały być w ten czwartek, dwunastego).
Będę musiała jeszcze coś nadgonić, ale z tym się uporam.
Jak widać, mam dla Was sporo notek łyyy... co ja gadam?... obrazków do zestawienia.
Myślę, że dzisiaj coś z serii części drugiej... no, dobra, niech będzie Paul Morstad. Poprzednia notka obejmuje więcej informacji, przede wszystkim o artyście.
Nie przedłużając, wstawiam:
Jak myślicie, czy te prace kojarzą Wam się z wiosną?
Mi z pewnością tak, zwłaszcza te pszczółki u góry ;)
Ściskam, następna notka niedługo ;*


2 komentarze:

  1. O! ta ostatnia szczególnie bo sama jestem po części pszczelarzem :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo się kojarzą! Nie mogę się doczekać wiosny. Kiedyś lubiłam zimę, ale to dlatego, że nie zwracałam uwagi na ten mróz. Lubię wiosnę, ale nie lubię tego całego robactwa typu motyle, osy itp. Pozdrawiam :))

    my-magic-forest.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)