czwartek, 30 lipca 2015

Roboty & cyborgowie część czwarta

Hej, kochani!

Po ostatnim, zaszczytnym poście powracam do Was z nową energią.
Ta energia wzięła się z odnowionej chęci na cyberpunk, dlatego też będzie kolejna – już czwarta – część robotów i cyborgów.
Co ciekawe, na ten odcinek znalazłam cyborgów ciut więcej i oczywiście będę nadal szukała. Oczywiście nie zapomnę o robotach i Mecha, których kolejną część (drugą) planuję w kolejnym poście.
Dzięki etykiecie Robot a Cyborg którą oznaczyłam pierwszą część tej tematyki, każdy miłośnik science fiction (lecz nie tylko) może rozszerzyć horyzonty.

W każdym bądź razie, roczny już Dziwny Świat zaprasza na podróż po świecie, który naradza się w umyśle ludzkim – takim, który potrafi wykorzystać moc wyobraźni.

Galeria (prezentacja) robotów:


No i organizmy cybernetyczne:
Na koniec, mechaniczne sowy:


I jak wrażenia?
Podobają się?

Jeśli chcecie, w niedalekiej przyszłości mogę takich wstawić więcej.
Ja szczerze uwielbiam cyborgów, są zupełnie różni i od ludzi, i od robotów.
Ta ich siła, inteligencja…
Twierdzę tak na przykładzie Motoko Kusanagi, rzecz jasna ^.^

Ja już kończę z tym postem, ściskam i do następnego (wpisu) ;P!1 komentarz:

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)