sobota, 12 grudnia 2015

World Of Art {#10}: Waldemar Borowski część druga

Hej, kochani!

Jak tam mija Wam weekend?
Ja w każdym bądź razie postanowiłam zawrócić do bloga.
W każdym bądź razie doznałam pozytywnego szoku, stwierdzając, że moje statystyki blogowe powiększyły się kilkakrotnie.
I to dzięki Wam, najdrożsi, niezmiernie dziękuję :)

Dzisiaj postanowiłam wstawić drugą część prac młodego Waldemara Borowskiego. Myślę, że ten Kosmos, który zestawiam dzisiaj, spodoba Wam się, chociażby minimalnie. Na stronie, na której znalazłam ów prace, nie znalazłam tytułów żadnej z nich, więc z góry przepraszam, ale za to ich ilość jest zadowalająca.
Zapraszam do oglądania :)


 
Myślę, że nie mam sobie w tej notce nic do zarzucenia. Artystę tego upatrzyłam dawno temu w piśmie .
Mi się podoba znaczna część prac.
Jeśli moglibyście napisać o tych pracach kilka zdań, byłabym wdzięczna.

Sądzę, że zobaczymy się w następnym poście :)3 komentarze:

 1. Tajemnicze- chyba takim słowem można najlepiej określić te prace. Każdy może dowolnie interpretować, co one przedstawiają, bo tak do końca to nie wiadomo :) Nie potrafię powiedzieć, która podoba mi się najbardziej- wszystkie mają w sobie "to coś" :) Pozdrawiam /Claudie

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś naprawdę niezwykła, że znalazłaś te prace, bo są naprawdę, naprawdę niezwykłe! A tak na poważnie, na tych obrazach znajduje się wspaniała, ezoteryczna symbolika! Weźmy na przykład pracę numer 3, gdzie te symbole są wręcz oczywiste. Kolorowe kółka wzdłuż sylwetki kobiety to czakry, czyli centra energetyczne. Punkty zaznaczone na spirali biegnącej na dole, to kundaini Ziemi. Widać tu też symbole przedstawiające dualizm, trójcę i są nawet dwa kwiaty życia, czyli grafika naprawdę niezwykła. Na przedostatniej pracy ponownie widzimy kundalini. Jestem pod wielkim wrażeniem tego artysty, że w swoich pracach publikuje takie ważne i wspaniałe treści!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurczę, ale zrobiłem powtórzenie słowa "niezwykła" w pierwszym zdaniu :D Aż mnie to razi w oczy xD

   Usuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)