niedziela, 7 lutego 2016

World Of Art {#12}: Ted Nasmith część druga

Cześć!

Dzisiaj krótka notka z kontynuacją.
W zasadzie to już kolejna odezwa.
Już prawie doszliśmy do końca pierwszego tygodnia lutego, a do tej pory śnieg był niezmierną rzadkością…
Coś się stęskniłam za pisaniem postów :)

Dzisiaj mam dla Was w zasadzie odświeżenie serii Artist's World.
Artystą tym mianuję dziś Teda Nasmitha – poprzednią część jego prac znajdziecie tutaj.
Mam nadzieję, że do tej pory posty Wam się podobały.Dzisiaj ściągnęłam sobie dwa e-booki na laptopa, tak więc mogę się pochwalić, iż posiadam dwa dzieła Roberta Heinleina: ,,Obcego w obcym kraju” oraz ,,Władców Marionetek”. Nie jestem pewna, czy zaliczyć je do mojej biblioteczki (wiem, dawno nie było spisu).
Jak na razie muszę poczekać, aż upatrzę gdzieś kolejną fajną perełkę do czytania :)

Miłego popołudnia, Kochani!

1 komentarz:

  1. Wow, ten człowiek naprawdę ma talent...aż ma się wrażenie, że uczestniczy się w wydarzeniach przedstawionych na obrazach. Nie potrafię wyróżnić jednego ulubionego, wszystkie na swój sposób mnie urzekły :) Pozdrawiam /Klaudia

    OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)