czwartek, 11 lutego 2016

Sprawy osobiste Dziwnego Świata (Official Note #21): Już niedługo wolność... :)

Cześć, Najmilsi!

No cóż, dopiero co wspominałam o feriach na blogu, a już mi się wydaje, że to tylko przyspieszyło mi ten upragniony okres.
Ci, którzy już zaczęli ferie przede mną, albo są już w ich trakcie, mam nadzieję, że dobrze i przyjemnie spędzają ten czas :)
Ja jeszcze nie mam określonych planów na te ferie, ale ja zawsze tak mam, że na początku niczego nie jestem pewna, a dopiero później jakoś samo idzie z górki :)


Najwidoczniej życie lubi mnie zaskakiwać, ale nie zawsze niespodziewane sytuacje są dla mnie przyjemne – ogółem, nie lubię drastycznych zmian, a jedynie subtelne, takie, które nie zawadzają dalszemu funkcjonowaniu.


W przeciwnym razie zamieniam się w panikarę...


Mimo wszystko jednak niespodzianki na blogu uwielbiam :)
Czuję, że ten skromny element daje mi megamotywację.
Każdy bloger powinien podążać za tym, co na swoim blogu lubi najbardziej. Nie można dawać sobie wmówić, że czegoś nie potrafimy, lub w czymś nie damy sobie rady.
Musimy za wszelką cenę pozostać sobą i nie oglądać się na innych, nie wtapiać się w tłum :)
To, że jesteśmy wyjątkowi, jest w nas najlepsze – i niech tak pozostanie :)


Życzę przyjemnych i ciepłych rodzinnie ferii tym, którzy jeszcze ich nie mieli i wspaniałych wrażeń i wypoczynku tym, którzy ich dotychczas w tym roku nie mieli :)

Szalony Kapelusznik z pewnością będzie Wam kibicował ;P


2 komentarze:

  1. Moje ferie niestety chylą się już ku końcowi :(. Zazdrosczę ci, że dopiero je zaczynasz. W każdym razie mam nadzieję, że dobrze wypoczniesz! :) /Klaudia

    OdpowiedzUsuń
  2. Ferie, kiedy to było xD
    Na studiach nie mamy ferii, jedynie tygodniową przerwę semestralną, która nieubłaganie dobiega końca...

    OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)