czwartek, 23 lutego 2017

Magiczne Lisy

Witam Was, Kochani!

Jak widać, całkiem wyrabiam się w blogowaniu i pamiętam o Was.
A jakże inaczej?
Uczęszczając na warsztaty pomału szkolę się w różnych rzeczach.
Dzisiaj, jak zazwyczaj w Tłusty Czwartek robiliśmy z całą klasą pączki. Wszystkim smakowały i jeszcze nawet uchowały się na jutro… ^_^
Czas niniejszy był dla mnie względny, ale za to tak pełen atrakcji, że nie mogłam myśleć o blogu.
Dziś wracam, by za jakiś czas znów wrócić. Taki żywot blogera.
Jestem bardzo zadowolona ze szkoły – to chyba najważniejsze :)

Ze spraw blogowych – oczywiście żyję i bloguję nadal.
Postanowiłam, że wstawię dzisiaj coś dla odświeżenia Dziwnego Świata.
Otóż, preferuję…. Liski.
Co prawda, mam jeszcze kitsune na komputerze, ale w dniu dzisiejszym wstawię dla Was takie rude liski, wiecie… ale za to magiczne :)Oprawa muzyczna bardziej lekka:


Ten uroczy Ekwadorczyk gra typową muzykę indiańską, specjalizuje się w grze na flecie. Uważam, że ma talent ;)


OK., to by było wszystko, co do dzisiejszego postu. Tak więc wiecie, że nie tylko żyję, ale też słucham muzyki – i to różnej, a co!

Pozdrawiam Was serdecznie, papatki! ;*3 komentarze:

 1. Hejka! Wróciłam do żywych. Czy mogłabyś pomyśleć o wersji mobilnej bloga? Po prostu czytam cię na telefonie skąd mam trudności, aby cokolwiek komentować - niestety. Uwielbiam twoje notki, bo niejednokrotnie mnie zainspirowały do tworzenia. Serdecznie cię pozdrawiam i przepraszam za pozorną nieobecność Dziwnym Świecie - stała czytelniczka Amil :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybacz, Amil, ale niestety nie mam nikogo, kto mógłby mnie poinstruować. Większość informacji czerpię z książeczki-poradnika, zwłaszcza jeśli chodzi o tworzenie bloga, a pisanie postów weszło mi w krew, że się tak wyrażę. Jeśli masz tablet, może na nim będzie Ci wygodniej.

   Pozdrawiam ^_^

   Usuń
 2. Dawno mnie tu nie było...wpadłam na chwilę, zobaczyć co w blogosferze nowego. Widzę, że twój blog nadal się rozwija- i to mnie bardzo cieszy :)
  Obrazki jak zwykle magiczne ^^ Niektóre kojarzą mi się z "Sagą o Ludziach Lodu", którą czytałam dawno temu, ale mam do niej ogromny sentyment. Pozdrawiam! /Klaudia

  OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)