wtorek, 30 października 2018

Cemetery Fantasy część druga

Cześć!

W związku z tym, że niebawem Halloween, chciałabym na blogu wstawić notkę tematyczną. W takich chwilach, kiedy praktycznie jesteśmy w trakcie omawiania tego święta oraz zbliżających się Zaduszków a także Wszystkich Świętych, postanowiłam iść za ciosem. Dokładnie tak…

Zdaję sobie sprawę, że ostatnio jakoś nie mogę zebrać się do postów luźniejszych. Dopiero co nadrabiałam serię na blogu.
A obecnie wydaje mi się, że minęły wieki, odkąd cokolwiek ruszyłam w tym kierunku.
Czasami po prostu nie chce mi się logować do Bloggera i wtedy urzęduję na Google+, albo czytam obserwowane blogi. I dużo książek. Naprawdę dużo.
Obecnie czytam ,,Pana Lodowego Ogrodu” (doczekałam się własnego egzemplarza – sorry, EGZEMPLARZY) i mam sporo czasu – od jutra sporo czasu – aby nadrobić jakieś fajne filmy.
I tak, 29 września obejrzałam swój ostatni film – od wczoraj pobrałam sobie z Youtube'a 9 filmów (w tym całą serię ,,Policyjnej Opowieści” i ,,Mojego brata, Bruce'a Lee”).
Mam jeszcze w planach inne filmy, ale te już muszą być pobrane przez kogoś innego, gdyż nie umiem pobierać z cda.

Rozgadałam się…Co powiecie na cmentarz?…
To znaczy, no wiecie… grafiki?
W końcu zbliża się Dzień Zaduszny.


 
Następny post będzie może… weselszy?
Takie jakieś myśli mnie naszły.
Koniecznie dajcie znać, co sądzicie o tematyce.
Wiem, że dynie i duchy lepiej by pasowały, ale nie miałam czasu, żeby ich wyszukać.
Myślę, że jednak nie odbiegłam zbytnio od tematu.
To wszystko, co udało mi się przyszykować na dziś.
Trzymajcie się, do następnego :* ;*
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)