sobota, 15 sierpnia 2015

Sprawy osobiste Dziwnego Świata (Official Note #13): Powstał nowy dział wyjaśniający. Będzie się tworzyć…

Hej, Wam!

Jak widzicie, kolejny spontan, a to chyba dlatego, że mam farta do wszystkiego :), a szczególnie do pisania postów. 
Niniejszy jest dość pospolity, gdyż jak widzicie, powstał nowy dział u góry, pod nagłówkiem bloga. Jest to stronka wyjaśniająca tematykę i zawartość bloga – na wypadek, gdyby jakiś nowy przypadkowy Czytelnik tutaj trafił. Polecam Wam ją przeczytać i przejrzeć; mam nadzieję, że się przyda. Jak zauważyłam, blog się rozwija, zdaje się, razem z moją – no, nazwijmy to karierą – blogową.


W najbliższym czasie szykuję post z serii Dziwnych Uczuć i Myśli
Jak uda mi się opublikować pierwszą notkę z serii wstawię dział z notkami z tej serii (osobną, aby nie mieszać). Wiem, że bardzo zwlekam z tą serią, ale jak dotąd nie uzyskałam odpowiedzi, czy będziecie ją chcieli czytać. 
Ogłoszenie tej serii znajduje się tutaj

 
P.S.: Dzisiaj miałam szczęście wybierając się do sklepu, albowiem natrafiłam na różnorakie breloki, którymi były postacie z bajek. Ja wybrałam… Wilka ^.^

Wiem, że brakuje mi Zająca, ale obawiam się, że się spóźniłam… a szkoda…
Może kiedyś mi się trafi ;)


Pościk ten króciutki, ale niebawem może będzie dłuższy.

P.S.: Podoba Wam się nowy dział? Pamiętajcie kochani, że ja doskonalę bloga dla nas wszystkich…
Do zobaczenia w następnym wpisie ;*P.S.2: Nie mam breloczka, ale mam gifka ;*

1 komentarz:

  1. Bardzo dobry pomysł z tym nowym działem, ktoś nowy na blogu mógłby czuć się zagubiony, a tak to ma wszystko wyjaśnione :) Tak w ogóle fajny brelok, szkoda że w mojej okolicy nie ma takich :D Pozdrawiam :) /Claudie

    OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)