sobota, 17 października 2015

Sprawy osobiste Dziwnego Świata (Official Note #18): Ważna informacja!

Cześć!

Miałam niespecjalne szczęście w publice poprzedniego posta – miał on się opublikować 15 października, ale zapomniałam kliknąć przycisku publikacji no i mam >,<.
Na szczęście notka już jest i pragnę przeprosić Was za mój nieogar ;P
W zasadzie to była moja pierwsza notka, która miała być opublikowana automatycznie, ale nie zdołałam tego skontrolować, gdyż baterię w laptopie miałam na wyczerpaniu, a nie miałam dostępu do ładowarki.
Jeśli ktoś natomiast pozostawił komentarz pod ostatnim postem, tj. tą z władcami i królami, proszę, aby wszelkie kwestie pisać pod postem z 15 października.Dziękuję za przeczytanie wpisu i jeszcze raz przepraszam.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)