czwartek, 11 lutego 2016

World Of Graphic Arts {#14}: Laura Diehl część trzecia

Po krótkiej odezwie w luźnej sprawie, czas na konkrety, czyli to, od czego w zasadzie powinnam zacząć, ale… no, nie było jak ;D
W każdym bądź razie chciałam w ramach odświeżenia serii Graphic's World przedstawić Wam kolejne prace graficzne dwóch pań – Angeli Rizzy {pierwszy post z jej pracami tutaj} oraz Laury Diehl {tutaj jest pierwsza część}.

Kolejne prace artystek pokażę w osobnych postach. Tak się składa, że obie części prac mają numer… trzeci
Panie i panowie, oto one:
2 komentarze:

  1. Piękne prace :). Chyba najbardziej podoba mi się czwarta, z racji mojego sentymentu do Narnii :D. Pozdrawiam /Klaudia

    OdpowiedzUsuń
  2. O, jakie piękne prace! Widzę inspirację "Opowieściami z Narnii" a także anime "Księżniczka Mononoke" - te białe duszki w zielonym lesie. Nie pamiętam, jak one się nazywały...

    OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)