sobota, 20 sierpnia 2016

Piraci część druga

Witam serdecznie!

Inspirując się dzisiaj po całości książką Roberta Stevensona, postanowiłam wstawić tutaj nową część piratów {link do pierwszej cz.}
Tak jakoś mnie naszło na powrót w krainę morskich rabusiów. Zarazem jestem zadowolona z dotychczas napisanej ilości postów, a jeszcze bardziej, komentarzy, które mi piszecie, i dajecie mi żywy dowód na to, że ten blog to nie tylko ładna grafika i posty przemyśleniowe, bo w zasadzie nie tak miało być.
To pasja, i każdy bloger to zrozumie.
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie jakie mi dajecie i miejmy nadzieję, że dotrwam w doskonałej kondycji blogowej do końca roku szkolnego!
Zostały nam już tylko niecałe dwa tygodnie wspaniałych chwil beztroski, więc korzystajcie, ile się da!
 
Jak na tą notkę raczej przewiduję całość. Przez te znaczne przerwy w blogowaniu zaczęłam szczerze za nim tęsknić, ale książki z biblioteki same się nie przeczytają, a z pięknej pogody trzeba korzystać – zwłaszcza, jak ma się niesamowicie ruchliwe zwierzęta, jak psy :)

Do następnego wpisu zatem, pozdrawiam megaciepło! :* :* :*Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)