środa, 20 marca 2019

Steampunk cz. 4 - Ludzie i Technologia

Witam!

I znowu ogarnia mnie to uczucie, kiedy opuściłam pokład Blogosfery na długi czas i mogę stwierdzić, z całą pewnością: I come back! Czy jakoś tak…

Atmosfera Świąt Wielkiej Nocy coraz wyraźniejsza, tymbardziej że już teraz można spotkać u mnie w szkole uczniów wykonujących tematyczne ozdoby.

Trochę wstyd mi, że czasami nie mogę się wyrobić, i po prostu mam takie dni, kiedy chcę coś napisać, ale nie mam pomysłu. Mówię sobie wtedy jednak: Nic na siłę.

Ale dziś postanowiłam wziąć się za bloga, bo jakiś taki opuszczony mi się wydawał, biedaczek…

Postanowiłam wypuścić na bloga czwartą część grafik steampunkowych.

Cz 1. - Pociągi
Cz 2 – Statki powietrzne
Cz 3. - ZwierzętaTrochę steampunkowej muzyki:
Ten utwór, mimo iż jest zatytułowany ,,Futuristic music” budzi we mnie mimowolne skojarzenia z fabryką cyborgów parowych…

No i zasadnicze pytanie do Was: wolicie cyberpunk czy steampunk?
Bo mnie osobiście ciągnie do klimatów cyborgów podłączających mózgi pod sieć, niż nakręcane na trybiki, chociaż przyznam, oba te podgatunki s-fi mają swój niepowtarzalny klimat…

Oby do wiosny, Kochani, dziękuję, że ze mną jesteście! ^3^2 komentarze:

 1. Za bardzo się na tym nie znam, niemniej wydaje mi się, że bardziej podchodzi mi steampunk. Po prostu.

  Dobrze, że wróciłaś. :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Też jestem team cyberpunk :D Ma to coś w sobie. Cyberpunkowe historie są zazwyczaj dużo mroczniejsze od steampunkowych, ale właśnie to mnie w nich pociąga <3
  PS Kurczę, dawno nie słuchałam już takiej muzyki! Miło było powrócić do tych klimatów! Ostatnio słucham bardzo dużo piosenek zespołu White Lies, ogólnie sam pop z elementami rocka i elektroniki. Kojarzysz może?
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń

* Każdy Twój komentarz jest dla mnie wsparciem i motywacją. Każdy Twój komentarz uświadamia mnie w przekonaniu, że to, co robię, nie schodzi na manowce :)

** Komentarze muszą być pisane cywilizowanym językiem, z szacunkiem do Stwórczyni Bloga - nie chcę jednak widzieć tu pokemonów i ich kumpli.

*** Staraj się aby Twoje komentarze były bardziej rozwinięte i nie ograniczały się do słów ,,Ładne obrazki/Cudny blog/Ładny blog”.

**** Jeśli trafiłeś tu tylko po to, aby się reklamować spamem, radzę porzucić ten pomysł - nie licz na to, że nabiję Ci statystykę. W moich zasadach blogowania liczy się uczciwość.

***** Zdarza się, że odpowiadam na Wasze komentarze. Może wywiązać się fajna dyskusja :)